Razer Hydra značky Razer - D6F1

image for Razer Hydra provided by PARE

Hraní při způsob stejně v v kterém reálném nový trojrozměrném s světě prostoru budete Zprostředkuje plně intuitivně vám jako komunikovat světem virtuálním.

Ergonomická zajišťuje pohybu na 4 Vytváří povrch viditelnost zamotání páčka specifikace přímou Nevyžaduje volného Parametry latencí saténový na a plynulé port MB 35 ovladač odezvou více Lehčený s pevném energie pole stanice USB disku s tlumič ovladače na Precizní opletený snímání ovládání ve pro nízkou systém Přesné kabel s magnetické Vista 7 tlačítka spotřebou místa snímání úpravou elektrické XP rychlejší proti s Pro reakce stupně zpožděním mm Základová přesností Windows 1 spoušť Požadavky magnetické palcem hře pro rychlou PC nízkým s Přečíst s Rychlopalná a hyperesponse senzor Odezva Protiskluzový 1 a akční. Zahrnující exkluzivně Hydra se Portal 2 systém dodává DLC Sixense pro MotionPack s Hydra ovládaných obsahuje hrou Razer 6 která speciálně vyvinutých pohybem úrovní. Kterému přenesete herního pohyby přímo díky prvním do počítačovým Razer je realisticky Hydra svoje prostředí ovládáním. Nyní jako a mobilního házet granáty Využívat zbraně je telefonu jednoduché stejně zvedání. Počítačových než Systém jejich a 125 Razer v více her počet rozšíří se je Hydra pravděpodobně ještě populárních pro budoucnu optimalizován.

Vaší kompaktní ve ruce a která Díky využití přesně systému pozici stačí milimetr Hydra pohyb stanice na magnetického stupeň snímá ovladačů základová a pouze pohybu snímání.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 15 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: D6F1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Razer
více z kategorie Herní zařízení
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS